"W mojej torbece jest zawsze... wszystko". Święto kobiet w bibliotece (zdjęcia)
Wyświetleń:
1201
Ostrowska biblioteka nie zapomniała o swoich czytelniczkach. Podczas święta kobiet można było w siedzibie czytelni obejrzeć wystawę książek o kobietach oraz poczęstować się słodkim cukierkiem z życzeniami.
Na nietypowe spędzenie Dnia Kobiet zdecydowało się wiele mieszkanek naszego miasta.
Reklama
- Panie wzięły udział w quizie. Oto najciekawsze, naszym zdaniem, odpowiedzi: Gdybym nie była kobietą byłabym... motylem. Kiedy mam wolną chwilę... lubię czytać książki. Jestem niesamowita bo... ze wszystkim sobie radzę. Lubię gdy... świeci słońce. W mojej torebce jest zawsze... wszystko - czytamy w relacji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej.
Wystawa książek o kobietach w literaturze, quizy oraz inne atrakcje w ostrowskiej bibliotece miało miejsce w piątek 8 marca br.
Obejrzyj wszystkie zdjęcia: "W mojej torbece jest zawsze... wszystko". Święto kobiet w bibliotece (zdjęcia)













