Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Czwarte posiedzenie Rady Sportu w Ostrowi Mazowieckiej

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ostrów Mazowiecka odbyło się czwarte posiedzenie Rady Sportu kadencji 2024–2029.

2025/01/czwarte-posiedzenie-rady-sportu-w-ostrowi-mazowieckiej-fot-miasto-ostrow-mazowiecka-jpg_67935bc6ec902 Fot. Miasto Ostrów Mazowiecka

W czwartek 23 stycznia 2025 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ostrów Mazowiecka odbyło się czwarte posiedzenie Rady Sportu kadencji 2024–2029. W spotkaniu uczestniczyli członkowie rady oraz Zastępca Burmistrza Jolanta Zadroga, Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Integracji Społecznej Katarzyna Teresa Krupińska oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Marcin Maliszewski. Posiedzenie rozpoczęto od przyjęcia uchwały dotyczącej kryteriów składania wniosków Rady Sportu o przyznanie wyróżnień i nagród Burmistrza Miasta za osiągnięcia w działalności sportowej.

W dalszej części spotkania członkowie rady omówili osiągnięcia nauczycieli miejskich szkół podstawowych, których kandydatury zostaną zgłoszone do uhonorowania w ramach przyjętej uchwały. Ostatnim punktem porządku obrad było omówienie założeń i terminu opracowania "Miejskiego Kalendarza Imprez Sportowych na 2025 rok". Dyskusja pozwoliła na określenie wstępnych ram czasowych oraz kluczowych wydarzeń, które zostaną uwzględnione w kalendarzu, wspierając promocję sportu wśród mieszkańców miasta.

Wasze opinie

Obywatel   15:29, 26.01.2025

Chcialbym poznac kryteria Komisji konkursowej, ktora wybrala nowego dyrektora MOSiR, czy pan Burmistrz lub Rada Miasta moglyby sie tym zainteresowac? Marcin Maliszewski to postac o watpliwej etyce, ale ogromnym talencie do biznesu i regulowania przeplywem srodkow. Jego spolka w Sztokholmie, ktorej bylem udzialowcem, po wyprowadzeniu srodkow przez Zarzad (Pawel i Marcin Maliszewscy) zostala zlikwidowana z urzedu z powodu razacych i niezgodnych z prawem zaniedban (zlozylem pozew w tej sprawie do SR w Sztokholmie). W Prokuraturze na Pradze toczy sie dochodzenie w sprawie oszustwa duzej liczby inwestorow i niekorzystnego rozporzadzania ich mieniem. Czekamy na wyniki. W miedzyczasie zlozylem doniesienie do Krajowej Administracji Skarbowej w sprawie ukrywanych przeplywow i niewlasciwych rozliczen w spolkach kierowanych przez braci Maliszewskich. Informacja zwrotna z KAS - to potwierdzenie wplyniecia donosu i wszczecia postepowania. Jestem wlasnie po rozmowie z MGW, ktory prowadzi upadlosc spolki Green Electricity. Syndyk potwierdza brak kluczowego majatku i wezwanie p. Maliszewskiego do zlozenia wyjasnien. Nie wspomne o ogromnej liczbie wspolpracownikow i franczyzobiorcow czujacych sie oszukanymi nieetycznym postepowaniem bylego prezesa a teraz dyrektora. Wobec powyzszych zlożę doniesienie do Prokuratury. Naturalnie w/w fakty nie sa wyssane z palca i mam zgromadzone dowody. Wierze w dobre intencje Komisji, ale jestem zszokowany wyborem, a zaniepokojony dalszymi losami osrodka pod nowym kierownictwem. Nie jestem powiazany politycznie, kieruje sie jedynie dobrem nas, obywateli.

Dodaj komentarz



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.