Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Nowy kurs na linii nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej

Od 3 lutego 2025 roku mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej będą mogli skorzystać z dodatkowego kursu autobusu miejskiego na linii nr 2.

2020/01/nowy-autobus-zgk-jpg_5e183caba3ce7

Zmiana ta została wprowadzona dla mieszkańców, którzy zgłaszali potrzebę lepszego dostosowania rozkładu jazdy do codziennych obowiązków. Nowy kurs będzie realizowany o godz. 11.00. Burmistrz miasta Ostrów Mazowiecka, w porozumieniu z operatorem komunikacji miejskiej - Zakładem Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej Sp. z o.o., podjął decyzję o tej zmianie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności. Dzięki temu rozkład jazdy linii nr 2 stanie się bardziej elastyczny, co ma na celu poprawę komfortu podróżowania oraz lepsze dostosowanie komunikacji do potrzeb seniorów, uczniów i osób pracujących.

Wasze opinie

Mk   18:59, 21.01.2025

Kto kończy pracę o 11 albo zaczyna?

Do Mk   07:03, 22.01.2025

A to Pan/Pani uważa, że autobusy komunikacji miejskiej mają służyć tylko i wyłącznie osobom pracującym? W Ostrowi, tak jak w każdej miejscowości, mieszkają również osoby, które nie pracują (bo już nie muszą). Zapewniam, że dla tych osób dodatkowy kurs "2" to duże udogodnienie, na które czekają od wielu, wielu lat.

Dodaj komentarz



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.